Ιατρικός έλεγχος μαθητών του ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Πειραιά

Με πρωτοβουλία της διευθύντριας κας Μαυρόγιαννη Μαρίας και της σχολικής νοσηλεύτριας κας Κωνσταντινοπούλου Αθανασίας, του ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Πειραιά, στα πλαίσια της υγειονομικής φροντίδας των μαθητών μας σε συνεργασία με την Πολυκλινική Πειραιά οργανώθηκαν προγραμματισμένα ραντεβού όπου ομάδες μαθητών εξετάστηκαν ιατρικά και έλαβαν το Ατομικό Δελτίο Υγείας τους.

Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως τον προϊστάμενο κο Ιωάννη Ντουρακόπουλο, για την άμεση ανταπόκριση του στο αίτημά μας, για την εξέταση των μαθητών μας και τη συμπλήρωση του Ατομικού Δελτίου Υγείας τους. Επίσης ευχαριστούμε, τον παιδίατρο κο Κηπουρίδη Δημήτρη, τον οδοντίατρο κο Παντελεάκη Κυριάκο, την καρδιολόγο κα Παπούλια Ευτυχία, τη νοσηλεύτρια κα Φασουλή Βασιλική και τις δύο επισκέπτριες υγείας κα Τσιμοπούλου Χρυσάνθη και κα Σφίτζερη Σπυριδούλα.