Εμβολιασμός Μαθητών του ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Πειραιά εντός της σχολικής μονάδας

Με πρωτοβουλία της διευθύντριας κας Μαυρόγιαννη Μαρίας και της σχολικής νοσηλεύτριας κας Κωνσταντινοπούλου Αθανασίας κατά το τρέχον σχολικό έτος 2015-2016 πραγματοποιήθηκε εμβολιασμός 30 μαθητών του σχολείου μας από την Παιδική Πολυκλινική Πειραιά (2η Υγειονομική Περιφέρεια Πειραιώς & Νήσων) εντός της σχολικής μονάδας.

Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως τον παιδίατρο κο Κηπουρίδη Δημήτρη, την κα Βασιλική Φασουλή και τις δύο επισκέπτριες υγείας κα Τσιμοπούλου Χρυσάνθη και κα Σφίτζερη Σπυριδούλα για την αμέριστη βοήθεια τους και για την άμεση ανταπόκρισή τους στο αίτημά μας.

Ευχαριστούμε θερμά την κα Ιωάννα Δρακοπούλου για την καταλυτική της βοήθεια σε όλο το παρόν εγχείρημα.

Επιπλέον, ευχαριστούμε θερμά για την πολύ καλή συνεργασία, ευαισθησία και προθυμία, τον προϊστάμενο κο Ιωάννη Ντουρακόπουλο που συνεχώς στηρίζει όλες τις δράσεις της σχολικής μας μονάδας.